אודותינו

אנאליטיקה מנווטת חברות ועסקים, באמצעות ליווי ניהולי וניהול כספים במיקור חוץ מעל 20 שנה.
אנו מתמחים בעיקר בחברות בעלות היקף פעילות שנתי של 10-100 מיליון ₪.

לקוחותינו הינם לרוב חברות צומחות או חברות בעלות פוטנציאל צמיחה, שמימושו דורש מימון, שדרוג ניהולי, מיקוד אסטרטגי וכלים עסקיים נוספים.

אנו מומחים בפריצת צווארי בקבוק ושבירת תקרות זכוכית.

אנאליטיקה מביאה עימה ניסיון רב, מעשרות רבות של חברות ועסקים ובמגוון רחב של ענפים.
לחברה ניסיון והיכרות עמוקה עם מגוון תחומים ועולמות תוכן – הייטק, תעשיה, שירותים, ריטייל, נדל"ן ועוד.

שירותינו כוללים:

ניהול כספים במיקור חוץ

אנו מספקים שירותי ניהול כספים חיצוני לחברות שאינן מעסיקות מנהל כספים או CFO במשרה מלאה (הצרכים קיימים אך אינם מצדיקים משרה מלאה). מנהלי כספים מקצועיים מטעמנו מלווים את המנכ"ל וההנהלה באופן שוטף, בכל נושאי האשראי, בנקים, תזרים מזומנים, ניהול תקציב, תמחיר, בקרת הוצאות, שיפור רווחיות, תכנון כלכלי וכל נושא בעל משמעות פיננסית הדורש עיפרון מחודד וניסיון עסקי. אנו מביאים עמנו לצד המומחיות הפיננסית גם ניסיון ניהולי עשיר וראייה ניהולית רחבה המחזקים את ההיבטים הכלכליים.

יעוץ עסקי

אנו משמשים כיועצים וכיד ימינם של מנכ"לים ובעלי חברות. במסגרת זו אנו מובילים תהליכים של שיפור ביצועים, מיקוד אסטרטגי, ויישום מודלים של ניהול עסקי מתקדם, מסייעים לשפר את תהליכי הניהול וקבלת ההחלטות ומעורבים בכל ההחלטות העסקיות והניהוליות המהותיות שהמנכ"ל או הבעלים נדרשים לקבל.

אנאליטיקה הינה בבעלות אמיר בסן, בעל ניסיון עסקי בינ"ל, מומחה להשבחת חברות וניהול פיננסי.

צוות החברה כולל מנהלי כספים מנוסים (כולם בעלי ניסיון של למעלה מ-15 שנים כמנהלי כספים וסמנכ"לי כספים בחברות מובילות במשק) ויועצים עסקיים בעלי ניסיון ניהולי רב.

לשיחת ייעוץ חינם

/ 5.

דילוג לתוכן